RDN IDEAL CONSTRUCT S.R.L.
RDN IDEAL CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Bunești, Comuna Mălureni, Argeș, CUI 47575439. Cifră de afaceri 2025: 187.450 lei, 3 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 47575439
- Denumire
- RDN IDEAL CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|299|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.02.2023
- Sediu
- nr. 161, Sat Bunești, Comuna Mălureni, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
Arată toate (10)
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 187.450 lei (-13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 71,3 mii lei · 2025 187,5 mii lei · maxim 2024 216,3 mii lei · minim 2023 71,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −34,8 mii lei · 2025 32,9 mii lei · maxim 2025 32,9 mii lei · minim 2023 −34,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 2 · 2025 3 · maxim 2024 4 · minim 2023 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 187.450 lei | 216.250 lei | 71.300 lei |
| Venituri totale | 187.450 lei | 216.250 lei | 71.300 lei |
| Cheltuieli totale | 152.666 lei | 211.188 lei | 105.342 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 32.909 lei | 2.900 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 34.755 lei |
| Rezultat net | 32.909 lei | 2.900 lei | -34.755 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 63.213 lei | 6.042 lei | 326 lei |
| Datorii | 61.959 lei | 37.697 lei | 34.881 lei |
| Capitaluri proprii | 1.254 lei | -31.655 lei | -34.555 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RDN IDEAL CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RDN IDEAL CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul RDN IDEAL CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bunești, Comuna Mălureni, județul Argeș (nr. 161); numărul de înmatriculare e J|03|299|2023, din 06.02.2023.
Ce cifră de afaceri a avut RDN IDEAL CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
187.450 lei, cu 13% sub 2024 (216.250 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 32.909 lei.
Câți salariați are RDN IDEAL CONSTRUCT S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RDN IDEAL CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.