LUMIVERSE TELCO SERVICES S.R.L.
LUMIVERSE TELCO SERVICES S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Purcăreni, Comuna Tărlungeni, Brașov, CUI 47573276. Cifră de afaceri 2025: 158.144 lei, 1 salariați.
Registru
- CUI
- 47573276
- Denumire
- LUMIVERSE TELCO SERVICES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|342|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.02.2023
- Sediu
- Republicii, nr. 200, camera 1, Sat Purcăreni, Comuna Tărlungeni, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
Arată toate (18)
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 158.144 lei (-61% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 272,3 mii lei · 2025 158,1 mii lei · maxim 2024 402,2 mii lei · minim 2025 158,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 220,7 mii lei · 2025 94 mii lei · maxim 2024 327,2 mii lei · minim 2025 94 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 158.144 lei | 402.246 lei | 272.337 lei |
| Venituri totale | 164.257 lei | 413.605 lei | 275.784 lei |
| Cheltuieli totale | 68.897 lei | 79.511 lei | 52.907 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 93.953 lei | 327.184 lei | 220.734 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 93.953 lei | 327.184 lei | 220.734 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 646.990 lei | 554.745 lei | 224.736 lei |
| Datorii | 7.966 lei | 9.674 lei | 3.802 lei |
| Capitaluri proprii | 639.024 lei | 545.071 lei | 220.934 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LUMIVERSE TELCO SERVICES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LUMIVERSE TELCO SERVICES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LUMIVERSE TELCO SERVICES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Purcăreni, Comuna Tărlungeni, județul Brașov (Republicii, nr. 200, camera 1); numărul de înmatriculare e J|08|342|2023, din 06.02.2023.
Ce cifră de afaceri a avut LUMIVERSE TELCO SERVICES S.R.L. în 2025?
158.144 lei, cu 61% sub 2024 (402.246 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 93.953 lei.
Câți salariați are LUMIVERSE TELCO SERVICES S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LUMIVERSE TELCO SERVICES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.