AP SHOES ONLINE S.R.L.
AP SHOES ONLINE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Șag, Comuna Șag, Timiș, CUI 47560160. Cifră de afaceri 2025: 393.295 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 47560160
- Denumire
- AP SHOES ONLINE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|428|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.02.2023
- Sediu
- X, nr. 4B, Sat Șag, Comuna Șag, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
Arată toate (12)
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 23.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 393.295 lei (+32% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 298,3 mii lei · 2025 393,3 mii lei · maxim 2025 393,3 mii lei · minim 2024 297 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 23,5 mii lei · 2025 211,5 mii lei · maxim 2025 211,5 mii lei · minim 2023 23,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 393.295 lei | 297.028 lei | 298.326 lei |
| Venituri totale | 393.363 lei | 297.034 lei | 298.395 lei |
| Cheltuieli totale | 176.236 lei | 236.300 lei | 271.987 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 211.537 lei | 58.210 lei | 23.484 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 211.537 lei | 58.210 lei | 23.484 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 468.577 lei | 273.550 lei | 114.800 lei |
| Datorii | 198.590 lei | 191.656 lei | 91.116 lei |
| Capitaluri proprii | 269.987 lei | 81.894 lei | 23.684 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este AP SHOES ONLINE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, AP SHOES ONLINE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 23.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul AP SHOES ONLINE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Șag, Comuna Șag, județul Timiș (X, nr. 4B); numărul de înmatriculare e J|35|428|2023, din 02.02.2023.
Ce cifră de afaceri a avut AP SHOES ONLINE S.R.L. în 2025?
393.295 lei, cu 32% peste 2024 (297.028 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 211.537 lei.
Câți salariați are AP SHOES ONLINE S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre AP SHOES ONLINE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.