NYZ DYNAMICS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
NYZ DYNAMICS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 47557130. Cifră de afaceri 2025: 169.257 lei, 1 salariaț
Registru
- CUI
- 47557130
- Denumire
- NYZ DYNAMICS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|463|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.02.2023
- Sediu
- MEHEDINȚI, nr. 1-3, bl. C1, ap. 43, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 169.257 lei (+204% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 94,7 mii lei · 2025 169,3 mii lei · maxim 2025 169,3 mii lei · minim 2024 55,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 18,7 mii lei · 2025 −20,9 mii lei · maxim 2023 18,7 mii lei · minim 2025 −20,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 169.257 lei | 55.612 lei | 94.706 lei |
| Venituri totale | 172.487 lei | 62.807 lei | 94.931 lei |
| Cheltuieli totale | 191.671 lei | 82.780 lei | 75.384 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 18.725 lei |
| Pierdere netă | 20.909 lei | 20.601 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -20.909 lei | -20.601 lei | 18.725 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 113.559 lei | 142.792 lei | 26.025 lei |
| Datorii | 136.144 lei | 144.468 lei | 7.100 lei |
| Capitaluri proprii | -22.585 lei | -1.676 lei | 18.925 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NYZ DYNAMICS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NYZ DYNAMICS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NYZ DYNAMICS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (MEHEDINȚI, nr. 1-3, bl. C1, ap. 43); numărul de înmatriculare e J|12|463|2023, din 02.02.2023.
Ce cifră de afaceri a avut NYZ DYNAMICS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ în 2025?
169.257 lei, cu 204% peste 2024 (55.612 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 20.909 lei.
Câți salariați are NYZ DYNAMICS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NYZ DYNAMICS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.