AVAMARIA DECOR S.R.L.

AVAMARIA DECOR S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Slatina, Olt, CUI 47477694. Cifră de afaceri 2025: 529.970 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
47477694
Denumire
AVAMARIA DECOR S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|28|42|2023
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
19.01.2023
Sediu
Grădiște, nr. 88E, Municipiul Slatina, Olt
Activități autorizate (CAEN)
  • 0510 Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg) · rev. 3
  • 0520 Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg) · rev. 3
  • 0710 Extracția minereurilor feroase · rev. 3
  • 0729 Extracția altor minereuri metalifere neferoase · rev. 3
  • 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei · rev. 3
  • 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · rev. 3
Arată toate (36)
  • 0891 Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale · rev. 3
  • 0892 Extracția turbei · rev. 3
  • 0893 Extracția sării · rev. 3
  • 0899 Alte activități extractive n.c.a. · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 529.970 lei (-11% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 299,7 mii lei · 2025 530 mii lei · maxim 2024 592,9 mii lei · minim 2023 299,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 100,3 mii lei · 2025 44,9 mii lei · maxim 2023 100,3 mii lei · minim 2024 23,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 5 · 2025 7 · maxim 2025 7 · minim 2023 5.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă529.970 lei592.865 lei299.710 lei
Venituri totale529.970 lei592.868 lei299.710 lei
Cheltuieli totale470.213 lei555.404 lei196.438 lei
Rezultat
Profit net44.922 lei23.546 lei100.275 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net44.922 lei23.546 lei100.275 lei
Bilanț
Active totale293.620 lei233.342 lei149.056 lei
Datorii124.677 lei109.321 lei48.581 lei
Capitaluri proprii168.943 lei124.021 lei100.475 lei
Oameni
Număr mediu de salariați755

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este AVAMARIA DECOR S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, AVAMARIA DECOR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul AVAMARIA DECOR S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Slatina, județul Olt (Grădiște, nr. 88E); numărul de înmatriculare e J|28|42|2023, din 19.01.2023.

Ce cifră de afaceri a avut AVAMARIA DECOR S.R.L. în 2025?

529.970 lei, cu 11% sub 2024 (592.865 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 44.922 lei.

Câți salariați are AVAMARIA DECOR S.R.L.?

7 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre AVAMARIA DECOR S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.