TAISIR 3000 S.R.L.
TAISIR 3000 S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din București Sectorul 4, București, CUI 47464040. Cifră de afaceri 2025: 109.011 lei, 1 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 47464040
- Denumire
- TAISIR 3000 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|763|2023
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 17.01.2023
- Sediu
- METALURGIEI, nr. 132, bl. B1c, et. 4, ap. 42, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 109.011 lei (-71% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 205,7 mii lei · 2025 109 mii lei · maxim 2024 370 mii lei · minim 2025 109 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 164,6 mii lei · 2025 38,4 mii lei · maxim 2024 314,6 mii lei · minim 2025 38,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 109.011 lei | 370.019 lei | 205.665 lei |
| Venituri totale | 109.490 lei | 373.885 lei | 205.665 lei |
| Cheltuieli totale | 65.091 lei | 48.312 lei | 39.046 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 38.361 lei | 314.580 lei | 164.603 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 38.361 lei | 314.580 lei | 164.603 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 43.592 lei | 332.495 lei | 171.734 lei |
| Datorii | 1.166 lei | 17.715 lei | 6.931 lei |
| Capitaluri proprii | 42.426 lei | 314.780 lei | 164.803 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TAISIR 3000 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TAISIR 3000 S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare, cu 2 alerte în registru. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul TAISIR 3000 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (METALURGIEI, nr. 132, bl. B1c, et. 4, ap. 42); numărul de înmatriculare e J|40|763|2023, din 17.01.2023.
Ce cifră de afaceri a avut TAISIR 3000 S.R.L. în 2025?
109.011 lei, cu 71% sub 2024 (370.019 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 38.361 lei.
Câți salariați are TAISIR 3000 S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TAISIR 3000 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.