EVAL SOLUTION S.R.L.
EVAL SOLUTION S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 47389754. Cifră de afaceri 2025: 223.900 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 47389754
- Denumire
- EVAL SOLUTION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|25290|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.12.2022
- Sediu
- ION MIHALACHE, nr. 271, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 223.900 lei (+28% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 174,5 mii lei · 2025 223,9 mii lei · maxim 2025 223,9 mii lei · minim 2024 174,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −1,5 mii lei · 2025 21,4 mii lei · maxim 2024 70,9 mii lei · minim 2023 −1,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 0 · 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2023 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 223.900 lei | 174.459 lei | — |
| Venituri totale | 257.642 lei | 174.459 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 233.707 lei | 101.835 lei | 1.498 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 21.410 lei | 70.876 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 1.498 lei |
| Rezultat net | 21.410 lei | 70.876 lei | -1.498 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 104.200 lei | 132.042 lei | 200 lei |
| Datorii | 13.212 lei | 62.464 lei | 1.498 lei |
| Capitaluri proprii | 90.988 lei | 69.578 lei | -1.298 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EVAL SOLUTION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EVAL SOLUTION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul EVAL SOLUTION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (ION MIHALACHE, nr. 271); numărul de înmatriculare e J|40|25290|2022, din 29.12.2022.
Ce cifră de afaceri a avut EVAL SOLUTION S.R.L. în 2025?
223.900 lei, cu 28% peste 2024 (174.459 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 21.410 lei.
Câți salariați are EVAL SOLUTION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EVAL SOLUTION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.