SERVICE LEWIS S.R.L.
SERVICE LEWIS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Dărmănești, Comuna Dărmănești, Suceava, CUI 47387486. Cifră de afaceri 2025: 75.054 lei, 1 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 47387486
- Denumire
- SERVICE LEWIS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|2584|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.12.2022
- Sediu
- nr. 603, Sat Dărmănești, Comuna Dărmănești, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
- 2522 Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice · rev. 3
- 2592 Fabricarea ambalajelor metalice ușoare · rev. 3
- 2593 Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri · rev. 3
- 2594 Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe · rev. 3
Arată toate (41)
- 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 75.054 lei (-39% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 200 lei · 2025 75,1 mii lei · maxim 2024 122,2 mii lei · minim 2022 200 lei.
Rezultat net (lei): 2022 200 lei · 2025 20,4 mii lei · maxim 2025 20,4 mii lei · minim 2022 200 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 75.054 lei | 122.224 lei | 27.311 lei | 200 lei |
| Venituri totale | 195.469 lei | 122.224 lei | 27.311 lei | 200 lei |
| Cheltuieli totale | 173.432 lei | 108.272 lei | 26.086 lei | — |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 20.367 lei | 12.691 lei | 1.058 lei | 200 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 20.367 lei | 12.691 lei | 1.058 lei | 200 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 155.835 lei | 122.351 lei | 45.861 lei | 700 lei |
| Datorii | 131.319 lei | 108.202 lei | 44.403 lei | 300 lei |
| Capitaluri proprii | 24.516 lei | 14.149 lei | 1.458 lei | 400 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SERVICE LEWIS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SERVICE LEWIS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SERVICE LEWIS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Dărmănești, Comuna Dărmănești, județul Suceava (nr. 603); numărul de înmatriculare e J|33|2584|2022, din 29.12.2022.
Ce cifră de afaceri a avut SERVICE LEWIS S.R.L. în 2025?
75.054 lei, cu 39% sub 2024 (122.224 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 20.367 lei.
Câți salariați are SERVICE LEWIS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SERVICE LEWIS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.