ELYAN MASTER GROUP S.R.L.
ELYAN MASTER GROUP S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 47374028. Cifră de afaceri 2025: 1.122.091 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 47374028
- Denumire
- ELYAN MASTER GROUP S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|25080|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.12.2022
- Sediu
- GRĂDINARILOR, nr. 46A, PARTER, CAMERA 1, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
Arată toate (28)
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.122.091 lei (-50% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 1,7 mil. lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2024 2,3 mil. lei · minim 2025 1,1 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2023 1,3 mil. lei · 2025 245,9 mii lei · maxim 2024 1,8 mil. lei · minim 2025 245,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 1.122.091 lei | 2.260.872 lei | 1.675.000 lei |
| Venituri totale | 1.127.305 lei | 2.261.059 lei | 1.675.027 lei |
| Cheltuieli totale | 829.963 lei | 410.109 lei | 340.513 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 245.886 lei | 1.793.523 lei | 1.319.092 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 245.886 lei | 1.793.523 lei | 1.319.092 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 1.391.715 lei | 1.949.151 lei | 1.400.110 lei |
| Datorii | 240.995 lei | 155.428 lei | 80.818 lei |
| Capitaluri proprii | 1.150.720 lei | 1.793.723 lei | 1.319.292 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ELYAN MASTER GROUP S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ELYAN MASTER GROUP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ELYAN MASTER GROUP S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (GRĂDINARILOR, nr. 46A, PARTER, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|25080|2022, din 27.12.2022.
Ce cifră de afaceri a avut ELYAN MASTER GROUP S.R.L. în 2025?
1.122.091 lei, cu 50% sub 2024 (2.260.872 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 245.886 lei.
Câți salariați are ELYAN MASTER GROUP S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ELYAN MASTER GROUP S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.