ANTINSTAL TERMOCONFORT S.R.L.
ANTINSTAL TERMOCONFORT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Pribilești, Comuna Satulung, Maramureș, CUI 47366009. Cifră de afaceri 2025: 173.335 lei, 1 salariați.
Registru
- CUI
- 47366009
- Denumire
- ANTINSTAL TERMOCONFORT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|2450|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.12.2022
- Sediu
- PRIBILEȘTI, nr. 165A, Sat Pribilești, Comuna Satulung, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
Arată toate (11)
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 173.335 lei (+204% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 128,6 mii lei · 2025 173,3 mii lei · maxim 2025 173,3 mii lei · minim 2024 57,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 51,3 mii lei · 2025 −37,6 mii lei · maxim 2023 51,3 mii lei · minim 2024 −128,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 2 · 2025 1 · maxim 2023 2 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 173.335 lei | 57.067 lei | 128.579 lei |
| Venituri totale | 234.194 lei | 77.519 lei | 128.579 lei |
| Cheltuieli totale | 271.842 lei | 206.454 lei | 67.687 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 51.344 lei |
| Pierdere netă | 37.648 lei | 128.935 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -37.648 lei | -128.935 lei | 51.344 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 140.306 lei | 74.681 lei | 111.255 lei |
| Datorii | 255.535 lei | 152.262 lei | 59.901 lei |
| Capitaluri proprii | -115.229 lei | -77.581 lei | 51.354 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANTINSTAL TERMOCONFORT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANTINSTAL TERMOCONFORT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ANTINSTAL TERMOCONFORT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Pribilești, Comuna Satulung, județul Maramureș (PRIBILEȘTI, nr. 165A); numărul de înmatriculare e J|24|2450|2022, din 22.12.2022.
Ce cifră de afaceri a avut ANTINSTAL TERMOCONFORT S.R.L. în 2025?
173.335 lei, cu 204% peste 2024 (57.067 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 37.648 lei.
Câți salariați are ANTINSTAL TERMOCONFORT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANTINSTAL TERMOCONFORT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.