SMART RISTRETTO S.R.L.

SMART RISTRETTO S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Oradea, Bihor, CUI 47260384. Cifră de afaceri 2025: 56.518 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
47260384
Denumire
SMART RISTRETTO S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|05|3566|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.11.2022
Sediu
MEȘTEȘUGARILOR, nr. 24A, Municipiul Oradea, Bihor
Activități autorizate (CAEN)
  • 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume · rev. 3
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
  • 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei · rev. 3
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate · rev. 3
  • 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice · rev. 3
Arată toate (19)
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
  • 5611 Restaurante · rev. 3
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
  • 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
  • 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 56.518 lei (-97% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 4 mii lei · 2025 56,5 mii lei · maxim 2023 2 mil. lei · minim 2022 4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 186 lei · 2025 −66,3 mii lei · maxim 2023 550,8 mii lei · minim 2025 −66,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2024 6 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă56.518 lei1.730.023 lei2.003.845 lei3.950 lei
Venituri totale56.519 lei1.730.023 lei2.003.845 lei3.950 lei
Cheltuieli totale122.776 lei1.656.465 lei1.435.100 lei3.735 lei
Rezultat
Profit net0 lei64.794 lei550.781 lei186 lei
Pierdere netă66.257 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-66.257 lei64.794 lei550.781 lei186 lei
Bilanț
Active totale411.929 lei955.114 lei981.881 lei77.004 lei
Datorii15.969 lei287.897 lei379.458 lei25.352 lei
Capitaluri proprii395.960 lei667.217 lei602.423 lei51.652 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1641

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SMART RISTRETTO S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, SMART RISTRETTO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul SMART RISTRETTO S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Oradea, județul Bihor (MEȘTEȘUGARILOR, nr. 24A); numărul de înmatriculare e J|05|3566|2022, din 29.11.2022.

Ce cifră de afaceri a avut SMART RISTRETTO S.R.L. în 2025?

56.518 lei, cu 97% sub 2024 (1.730.023 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 66.257 lei.

Câți salariați are SMART RISTRETTO S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SMART RISTRETTO S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.