CONSALI UP INVEST S.R.L.
CONSALI UP INVEST S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 47209349. Cifră de afaceri 2025: 157.466 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 47209349
- Denumire
- CONSALI UP INVEST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|3700|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.11.2022
- Sediu
- 13 DECEMBRIE, nr. 129, sc. B, et. 5, ap. 43, Camera 1, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (17)
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 157.466 lei (-30% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 19 mii lei · 2025 157,5 mii lei · maxim 2024 226 mii lei · minim 2023 19 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −1,4 mii lei · 2025 9,4 mii lei · maxim 2024 66,8 mii lei · minim 2023 −3,9 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 157.466 lei | 225.982 lei | 19.023 lei | — |
| Venituri totale | 157.468 lei | 225.982 lei | 19.023 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 145.543 lei | 147.706 lei | 22.919 lei | 1.368 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 9.370 lei | 66.822 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 3.896 lei | 1.368 lei |
| Rezultat net | 9.370 lei | 66.822 lei | -3.896 lei | -1.368 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 37.152 lei | 61.758 lei | 6.383 lei | 520 lei |
| Datorii | 1.024 lei | 0 lei | 11.447 lei | 1.688 lei |
| Capitaluri proprii | 36.128 lei | 61.758 lei | -5.064 lei | -1.168 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONSALI UP INVEST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CONSALI UP INVEST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CONSALI UP INVEST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (13 DECEMBRIE, nr. 129, sc. B, et. 5, ap. 43, Camera 1); numărul de înmatriculare e J|08|3700|2022, din 18.11.2022.
Ce cifră de afaceri a avut CONSALI UP INVEST S.R.L. în 2025?
157.466 lei, cu 30% sub 2024 (225.982 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 9.370 lei.
De unde vin datele despre CONSALI UP INVEST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.