BUTIQNO77 MODA S.R.L.
BUTIQNO77 MODA S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 47192204. Cifră de afaceri 2025: 290.502 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 47192204
- Denumire
- BUTIQNO77 MODA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|22921|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.11.2022
- Sediu
- HĂȚIȘULUI, nr. 7, bl. H11, sc. 2, et. 2, ap. 23, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 290.502 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 254,4 mii lei · 2025 290,5 mii lei · maxim 2025 290,5 mii lei · minim 2022 254,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 198,5 mii lei · 2025 60 mii lei · maxim 2022 198,5 mii lei · minim 2025 60 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2023 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 290.502 lei | 282.037 lei | 289.058 lei | 254.359 lei |
| Venituri totale | 290.502 lei | 282.037 lei | 289.058 lei | 254.359 lei |
| Cheltuieli totale | 219.094 lei | 186.278 lei | 225.489 lei | 53.356 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 59.983 lei | 82.736 lei | 60.688 lei | 198.517 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 59.983 lei | 82.736 lei | 60.688 lei | 198.517 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 76.616 lei | 147.455 lei | 71.340 lei | 201.860 lei |
| Datorii | 14.119 lei | 3.831 lei | 10.452 lei | 3.143 lei |
| Capitaluri proprii | 62.497 lei | 143.624 lei | 60.888 lei | 198.717 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BUTIQNO77 MODA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BUTIQNO77 MODA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BUTIQNO77 MODA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (HĂȚIȘULUI, nr. 7, bl. H11, sc. 2, et. 2, ap. 23); numărul de înmatriculare e J|40|22921|2022, din 16.11.2022.
Ce cifră de afaceri a avut BUTIQNO77 MODA S.R.L. în 2025?
290.502 lei, cu 3% peste 2024 (282.037 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 59.983 lei.
De unde vin datele despre BUTIQNO77 MODA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.