FITONI PAN S.R.L.

FITONI PAN S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Fălticeni, Suceava, CUI 47158474. Cifră de afaceri 2025: 1.449.432 lei, 11 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
47158474
Denumire
FITONI PAN S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|33|2347|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.11.2022
Sediu
REPUBLICII, bl. 43, et. parter, Municipiul Fălticeni, Suceava
Activități autorizate (CAEN)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 3
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
Arată toate (7)
  • 5611 Restaurante · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.449.432 lei (+33% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 669,7 mii lei · 2025 1,4 mil. lei · maxim 2025 1,4 mil. lei · minim 2023 669,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 −6,2 mii lei · 2025 21,6 mii lei · maxim 2023 55,3 mii lei · minim 2022 −6,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 4 · 2025 11 · maxim 2025 11 · minim 2023 4.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă1.449.432 lei1.090.843 lei669.678 lei—
Venituri totale1.457.126 lei1.093.732 lei673.717 lei0 lei
Cheltuieli totale1.430.128 lei1.063.925 lei606.546 lei6.153 lei
Rezultat
Profit net21.589 lei4.774 lei55.315 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei6.153 lei
Rezultat net21.589 lei4.774 lei55.315 lei-6.153 lei
Bilanț
Active totale504.235 lei439.575 lei118.708 lei12.747 lei
Datorii428.510 lei385.439 lei69.346 lei18.700 lei
Capitaluri proprii75.725 lei54.136 lei49.362 lei-5.953 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1194—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este FITONI PAN S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, FITONI PAN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul FITONI PAN S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Fălticeni, județul Suceava (REPUBLICII, bl. 43, et. parter); numărul de înmatriculare e J|33|2347|2022, din 10.11.2022.

Ce cifră de afaceri a avut FITONI PAN S.R.L. în 2025?

1.449.432 lei, cu 33% peste 2024 (1.090.843 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 21.589 lei.

Câți salariați are FITONI PAN S.R.L.?

11 salariați în medie în 2025 (9 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre FITONI PAN S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.