CHV TECHNOLOGY & INNOVATIONS S.R.L.

CHV TECHNOLOGY & INNOVATIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 47138922. Cifră de afaceri 2025: 660.636 lei, 1 salariați. Date ON

Registru

CUI
47138922
Denumire
CHV TECHNOLOGY & INNOVATIONS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|6773|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
07.11.2022
Sediu
Bună Ziua, nr. 37C, bl. E4A, sc. 3, et. 1, ap. 55, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 2
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
Arată toate (9)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
  • 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 660.636 lei (+49% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 35,3 mii lei · 2025 660,6 mii lei · maxim 2025 660,6 mii lei · minim 2022 35,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 7,9 mii lei · 2025 372,3 mii lei · maxim 2025 372,3 mii lei · minim 2022 7,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă660.636 lei441.915 lei304.480 lei35.324 lei
Venituri totale662.692 lei441.935 lei462.073 lei36.845 lei
Cheltuieli totale270.940 lei166.608 lei322.144 lei28.614 lei
Rezultat
Profit net372.329 lei263.865 lei135.309 lei7.878 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net372.329 lei263.865 lei135.309 lei7.878 lei
Bilanț
Active totale430.529 lei402.582 lei195.279 lei213.156 lei
Datorii57.960 lei138.477 lei51.891 lei205.078 lei
Capitaluri proprii372.569 lei264.105 lei143.388 lei8.078 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CHV TECHNOLOGY & INNOVATIONS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CHV TECHNOLOGY & INNOVATIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul CHV TECHNOLOGY & INNOVATIONS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Bună Ziua, nr. 37C, bl. E4A, sc. 3, et. 1, ap. 55); numărul de înmatriculare e J|12|6773|2022, din 07.11.2022.

Ce cifră de afaceri a avut CHV TECHNOLOGY & INNOVATIONS S.R.L. în 2025?

660.636 lei, cu 49% peste 2024 (441.915 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 372.329 lei.

Câți salariați are CHV TECHNOLOGY & INNOVATIONS S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CHV TECHNOLOGY & INNOVATIONS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.