CAMPRO CHALETS BOIS S.R.L.

CAMPRO CHALETS BOIS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Măneciu-Pământeni, Comuna Măneciu, Prahova, CUI 47108352. Cifră de afaceri 2025: 3.000.276 lei, 18 salari

Registru

CUI
47108352
Denumire
CAMPRO CHALETS BOIS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|29|3157|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
01.11.2022
Sediu
MĂNECIU-PĂMÎNTENI, nr. 839, Sat Măneciu-Pământeni, Comuna Măneciu, Prahova
Activități autorizate (CAEN)
  • 0510 Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg) · rev. 3
  • 0520 Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg) · rev. 3
  • 0710 Extracția minereurilor feroase · rev. 3
  • 0721 Extracția minereurilor de uraniu și toriu · rev. 3
  • 0729 Extracția altor minereuri metalifere neferoase · rev. 3
  • 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei · rev. 3
Arată toate (41)
  • 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · rev. 3
  • 0891 Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale · rev. 3
  • 0892 Extracția turbei · rev. 3
  • 0893 Extracția sării · rev. 3
  • 0899 Alte activități extractive n.c.a. · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
  • 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
  • 9691 Activități de servicii personale la domiciliu · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.000.276 lei (+15% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 2,2 mil. lei · 2025 3 mil. lei · maxim 2025 3 mil. lei · minim 2023 2,2 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2022 −849 lei · 2025 151,1 mii lei · maxim 2023 151,4 mii lei · minim 2024 −51,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 18 · maxim 2025 18 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă3.000.276 lei2.600.134 lei2.227.966 lei—
Venituri totale3.003.999 lei2.600.661 lei2.230.328 lei0 lei
Cheltuieli totale2.824.151 lei2.590.781 lei2.057.780 lei849 lei
Rezultat
Profit net151.072 lei0 lei151.360 lei0 lei
Pierdere netă0 lei51.068 lei0 lei849 lei
Rezultat net151.072 lei-51.068 lei151.360 lei-849 lei
Bilanț
Active totale565.158 lei483.139 lei359.389 lei700 lei
Datorii314.443 lei383.496 lei208.678 lei1.349 lei
Capitaluri proprii250.715 lei99.643 lei150.711 lei-649 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1816141

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CAMPRO CHALETS BOIS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, CAMPRO CHALETS BOIS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul CAMPRO CHALETS BOIS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Măneciu-Pământeni, Comuna Măneciu, județul Prahova (MĂNECIU-PĂMÎNTENI, nr. 839); numărul de înmatriculare e J|29|3157|2022, din 01.11.2022.

Ce cifră de afaceri a avut CAMPRO CHALETS BOIS S.R.L. în 2025?

3.000.276 lei, cu 15% peste 2024 (2.600.134 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 151.072 lei.

Câți salariați are CAMPRO CHALETS BOIS S.R.L.?

18 salariați în medie în 2025 (16 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CAMPRO CHALETS BOIS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.