TV FUEL FOOD S.R.L.

TV FUEL FOOD S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Munteni-Buzău, Comuna Munteni-Buzău, Ialomița, CUI 47040958. Cifră de afaceri 2025: 3.614.532 lei, 40 salariați.

Registru

CUI
47040958
Denumire
TV FUEL FOOD S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|21|707|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
19.10.2022
Sediu
SILOZ, nr. 60, Sat Munteni-Buzău, Comuna Munteni-Buzău, Ialomița
Activități autorizate (CAEN)
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
Arată toate (33)
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
  • 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule · rev. 3
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
  • 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
  • 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
  • 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
  • 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
  • 5611 Restaurante · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
  • 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.614.532 lei (+16% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 1,7 mil. lei · 2025 3,6 mil. lei · maxim 2025 3,6 mil. lei · minim 2023 1,7 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2022 −665 lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2025 1,1 mil. lei · minim 2022 −665 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 40 · maxim 2025 40 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă3.614.532 lei3.124.962 lei1.713.850 lei—
Venituri totale3.683.103 lei3.165.713 lei1.759.180 lei0 lei
Cheltuieli totale2.448.151 lei2.216.759 lei1.138.102 lei665 lei
Rezultat
Profit net1.067.993 lei819.885 lei603.872 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei665 lei
Rezultat net1.067.993 lei819.885 lei603.872 lei-665 lei
Bilanț
Active totale1.333.812 lei1.145.663 lei996.657 lei130 lei
Datorii257.445 lei314.959 lei393.449 lei794 lei
Capitaluri proprii1.076.367 lei830.704 lei603.208 lei-664 lei
Oameni
Număr mediu de salariați4036241

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TV FUEL FOOD S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, TV FUEL FOOD S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul TV FUEL FOOD S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Munteni-Buzău, Comuna Munteni-Buzău, județul Ialomița (SILOZ, nr. 60); numărul de înmatriculare e J|21|707|2022, din 19.10.2022.

Ce cifră de afaceri a avut TV FUEL FOOD S.R.L. în 2025?

3.614.532 lei, cu 16% peste 2024 (3.124.962 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.067.993 lei.

Câți salariați are TV FUEL FOOD S.R.L.?

40 salariați în medie în 2025 (36 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre TV FUEL FOOD S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.