ART DECA BUILD S.R.L.

ART DECA BUILD S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Jac, Comuna Creaca, Sălaj, CUI 47039260. Cifră de afaceri 2025: 119.700 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
47039260
Denumire
ART DECA BUILD S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|31|834|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
19.10.2022
Sediu
JAC, nr. 1D, camera 1, Sat Jac, Comuna Creaca, Sălaj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
Arată toate (10)
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 7410 Activități de design specializat · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 119.700 lei (+45% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 25,4 mii lei · 2025 119,7 mii lei · maxim 2025 119,7 mii lei · minim 2022 25,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 20,1 mii lei · 2025 −1,2 mii lei · maxim 2022 20,1 mii lei · minim 2023 −15,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă119.700 lei82.715 lei67.250 lei25.365 lei
Venituri totale119.700 lei82.715 lei67.250 lei25.365 lei
Cheltuieli totale119.733 lei79.120 lei81.797 lei5.040 lei
Rezultat
Profit net0 lei2.808 lei0 lei20.076 lei
Pierdere netă1.170 lei0 lei15.119 lei0 lei
Rezultat net-1.170 lei2.808 lei-15.119 lei20.076 lei
Bilanț
Active totale29.818 lei23.852 lei21.592 lei22.459 lei
Datorii23.024 lei15.887 lei16.435 lei2.183 lei
Capitaluri proprii6.794 lei7.965 lei5.157 lei20.276 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ART DECA BUILD S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, ART DECA BUILD S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul ART DECA BUILD S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Jac, Comuna Creaca, județul Sălaj (JAC, nr. 1D, camera 1); numărul de înmatriculare e J|31|834|2022, din 19.10.2022.

Ce cifră de afaceri a avut ART DECA BUILD S.R.L. în 2025?

119.700 lei, cu 45% peste 2024 (82.715 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.170 lei.

Câți salariați are ART DECA BUILD S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ART DECA BUILD S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.