MARIOCAT CONSTRUCT S.R.L.
MARIOCAT CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Cioranii de Jos, Comuna Ciorani, Prahova, CUI 47038672. Cifră de afaceri 2025: 392.288 lei, 1 salariați. D
Registru
- CUI
- 47038672
- Denumire
- MARIOCAT CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|3014|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.10.2022
- Sediu
- 6, nr. 1, Sat Cioranii de Jos, Comuna Ciorani, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 3012 Construcția de ambarcațiuni sportive și de agrement · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 392.288 lei (-8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 163,6 mii lei · 2025 392,3 mii lei · maxim 2023 480,9 mii lei · minim 2022 163,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 141 mii lei · 2025 126,4 mii lei · maxim 2023 247,8 mii lei · minim 2025 126,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 392.288 lei | 425.003 lei | 480.861 lei | 163.555 lei |
| Venituri totale | 392.517 lei | 425.084 lei | 480.999 lei | 163.716 lei |
| Cheltuieli totale | 260.779 lei | 206.584 lei | 229.452 lei | 21.084 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 126.392 lei | 210.734 lei | 247.779 lei | 141.029 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 126.392 lei | 210.734 lei | 247.779 lei | 141.029 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 138.062 lei | 217.823 lei | 257.650 lei | 148.158 lei |
| Datorii | 11.395 lei | 6.889 lei | 9.671 lei | 7.129 lei |
| Capitaluri proprii | 126.667 lei | 210.934 lei | 247.979 lei | 141.029 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MARIOCAT CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MARIOCAT CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MARIOCAT CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Cioranii de Jos, Comuna Ciorani, județul Prahova (6, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|29|3014|2022, din 19.10.2022.
Ce cifră de afaceri a avut MARIOCAT CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
392.288 lei, cu 8% sub 2024 (425.003 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 126.392 lei.
Câți salariați are MARIOCAT CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MARIOCAT CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.