MV-TC CONSTRUCT S.R.L.

MV-TC CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 47016496. Cifră de afaceri 2025: 1.228.647 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
47016496
Denumire
MV-TC CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|20561|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
14.10.2022
Sediu
METALURGIEI, nr. 132, bl. C4, ap. D11, București Sectorul 4, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
Arată toate (15)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 5224 Manipulări · rev. 2
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
  • 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.228.647 lei (+45% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 661,9 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2023 2,5 mil. lei · minim 2022 661,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 −111,7 mii lei · 2025 522,6 mii lei · maxim 2025 522,6 mii lei · minim 2022 −111,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 10 · 2025 3 · maxim 2022 10 · minim 2024 3.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă1.228.647 lei850.224 lei2.546.768 lei661.882 lei
Venituri totale1.238.601 lei870.251 lei2.546.863 lei661.882 lei
Cheltuieli totale632.233 lei477.639 lei2.228.569 lei766.946 lei
Rezultat
Profit net522.648 lei339.397 lei292.741 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei111.683 lei
Rezultat net522.648 lei339.397 lei292.741 lei-111.683 lei
Bilanț
Active totale842.670 lei637.638 lei554.997 lei180.760 lei
Datorii318.725 lei297.241 lei372.939 lei291.443 lei
Capitaluri proprii523.945 lei340.397 lei182.058 lei-110.683 lei
Oameni
Număr mediu de salariați33910

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MV-TC CONSTRUCT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MV-TC CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul MV-TC CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (METALURGIEI, nr. 132, bl. C4, ap. D11); numărul de înmatriculare e J|40|20561|2022, din 14.10.2022.

Ce cifră de afaceri a avut MV-TC CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

1.228.647 lei, cu 45% peste 2024 (850.224 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 522.648 lei.

Câți salariați are MV-TC CONSTRUCT S.R.L.?

3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MV-TC CONSTRUCT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.