AVI CARE 2022 S.R.L.
AVI CARE 2022 S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Bogdănești, Comuna Traian, Bacău, CUI 47010205. Cifră de afaceri 2025: 48.460 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 47010205
- Denumire
- AVI CARE 2022 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|1830|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.10.2022
- Sediu
- Principală, nr. 1, Sat Bogdănești, Comuna Traian, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 3
- 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 48.460 lei (+11% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 17,7 mii lei · 2025 48,5 mii lei · maxim 2025 48,5 mii lei · minim 2023 17,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 5,4 mii lei · 2025 21,9 mii lei · maxim 2025 21,9 mii lei · minim 2023 5,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 48.460 lei | 43.507 lei | 17.746 lei |
| Venituri totale | 48.460 lei | 43.507 lei | 17.746 lei |
| Cheltuieli totale | 21.851 lei | 31.597 lei | 11.220 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 21.867 lei | 9.478 lei | 5.397 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 21.867 lei | 9.478 lei | 5.397 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 39.230 lei | 16.238 lei | 5.597 lei |
| Datorii | 1.988 lei | 1.163 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 37.242 lei | 15.075 lei | 5.597 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este AVI CARE 2022 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, AVI CARE 2022 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul AVI CARE 2022 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bogdănești, Comuna Traian, județul Bacău (Principală, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|04|1830|2022, din 13.10.2022.
Ce cifră de afaceri a avut AVI CARE 2022 S.R.L. în 2025?
48.460 lei, cu 11% peste 2024 (43.507 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 21.867 lei.
Câți salariați are AVI CARE 2022 S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre AVI CARE 2022 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.