FOLLOW AND CONVERT S.R.L.

FOLLOW AND CONVERT S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 46982906. Cifră de afaceri 2025: 402.927 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
46982906
Denumire
FOLLOW AND CONVERT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|20039|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
07.10.2022
Sediu
PANDURI, nr. 1, bl. P33, sc. 2, et. 1, ap. 30, București Sectorul 5, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
  • 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
  • 7420 Activități fotografice · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 402.927 lei (+0% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 29,4 mii lei · 2025 402,9 mii lei · maxim 2025 402,9 mii lei · minim 2022 29,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 26 mii lei · 2025 385 mii lei · maxim 2025 385 mii lei · minim 2022 26 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă402.927 lei402.118 lei294.399 lei29.416 lei
Venituri totale404.212 lei402.118 lei294.399 lei29.416 lei
Cheltuieli totale13.542 lei166.217 lei34.104 lei2.558 lei
Rezultat
Profit net384.971 lei203.378 lei219.756 lei26.000 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net384.971 lei203.378 lei219.756 lei26.000 lei
Bilanț
Active totale729.797 lei446.395 lei245.956 lei29.058 lei
Datorii91.247 lei39.482 lei0 lei2.858 lei
Capitaluri proprii638.550 lei406.913 lei245.956 lei26.200 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este FOLLOW AND CONVERT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, FOLLOW AND CONVERT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul FOLLOW AND CONVERT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (PANDURI, nr. 1, bl. P33, sc. 2, et. 1, ap. 30); numărul de înmatriculare e J|40|20039|2022, din 07.10.2022.

Ce cifră de afaceri a avut FOLLOW AND CONVERT S.R.L. în 2025?

402.927 lei, cu 0% peste 2024 (402.118 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 384.971 lei.

Câți salariați are FOLLOW AND CONVERT S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre FOLLOW AND CONVERT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.