BPC CONDESIGN S.R.L.
BPC CONDESIGN S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, Sibiu, CUI 46976564. Cifră de afaceri 2025: 5.620 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46976564
- Denumire
- BPC CONDESIGN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|2219|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.10.2022
- Sediu
- Elena Văcărescu, nr. 3A, Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
Arată toate (19)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.620 lei (-87% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 140,2 mii lei · 2025 5,6 mii lei · maxim 2023 140,2 mii lei · minim 2025 5,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −1,2 mii lei · 2025 −196 lei · maxim 2023 27,9 mii lei · minim 2022 −1,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · 2023 1 · maxim 2023 1 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 5.620 lei | 43.904 lei | 140.225 lei | — |
| Venituri totale | 5.620 lei | 43.904 lei | 140.225 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 5.816 lei | 43.912 lei | 110.345 lei | 1.205 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 27.917 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 196 lei | 8 lei | 0 lei | 1.205 lei |
| Rezultat net | -196 lei | -8 lei | 27.917 lei | -1.205 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 35.708 lei | 35.904 lei | 39.685 lei | 100 lei |
| Datorii | 9.000 lei | 9.000 lei | 12.873 lei | 1.205 lei |
| Capitaluri proprii | 26.708 lei | 26.904 lei | 26.812 lei | -1.105 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BPC CONDESIGN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BPC CONDESIGN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BPC CONDESIGN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Șelimbăr, Comuna Șelimbăr, județul Sibiu (Elena Văcărescu, nr. 3A); numărul de înmatriculare e J|32|2219|2022, din 06.10.2022.
Ce cifră de afaceri a avut BPC CONDESIGN S.R.L. în 2025?
5.620 lei, cu 87% sub 2024 (43.904 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 196 lei.
De unde vin datele despre BPC CONDESIGN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.