AMY&LUCA 2022 S.R.L.

AMY&LUCA 2022 S.R.L.: firmă în funcțiune din Comuna Scurtu Mare, Teleorman, CUI 46966536. Cifră de afaceri 2025: 346.838 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
46966536
Denumire
AMY&LUCA 2022 S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|34|830|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
05.10.2022
Sediu
Morii, nr. 7, Comuna Scurtu Mare, Teleorman
Activități autorizate (CAEN)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
  • 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 3
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Arată toate (7)
  • 5210 Depozitări · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 346.838 lei (+8% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 132,9 mii lei · 2025 346,8 mii lei · maxim 2025 346,8 mii lei · minim 2023 132,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 −1,3 mii lei · 2025 110,5 mii lei · maxim 2024 166,6 mii lei · minim 2022 −1,3 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă346.838 lei320.304 lei132.870 lei—
Venituri totale511.783 lei353.922 lei217.213 lei0 lei
Cheltuieli totale383.873 lei156.287 lei152.560 lei1.298 lei
Rezultat
Profit net110.514 lei166.645 lei54.516 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei1.298 lei
Rezultat net110.514 lei166.645 lei54.516 lei-1.298 lei
Bilanț
Active totale1.003.994 lei279.318 lei142.620 lei125.446 lei
Datorii291.058 lei112.473 lei89.202 lei126.544 lei
Capitaluri proprii277.399 lei166.845 lei53.418 lei-1.098 lei
Oameni
Număr mediu de salariați————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este AMY&LUCA 2022 S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, AMY&LUCA 2022 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul AMY&LUCA 2022 S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Comuna Scurtu Mare, județul Teleorman (Morii, nr. 7); numărul de înmatriculare e J|34|830|2022, din 05.10.2022.

Ce cifră de afaceri a avut AMY&LUCA 2022 S.R.L. în 2025?

346.838 lei, cu 8% peste 2024 (320.304 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 110.514 lei.

De unde vin datele despre AMY&LUCA 2022 S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.