IANUSIS S.R.L.
IANUSIS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov, CUI 46966498. Cifră de afaceri 2025: 117.727 lei. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 46966498
- Denumire
- IANUSIS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|6879|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.10.2022
- Sediu
- Linia de Centură, nr. 50, bl. Q6, sc. A, et. 5, ap. 504, Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 117.727 lei (-70% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 46,8 mii lei · 2025 117,7 mii lei · maxim 2024 387,4 mii lei · minim 2022 46,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 10,8 mii lei · 2025 −18,6 mii lei · maxim 2024 61,7 mii lei · minim 2025 −18,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2024 2 · maxim 2023 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 117.727 lei | 387.430 lei | 259.356 lei | 46.849 lei |
| Venituri totale | 117.742 lei | 390.727 lei | 260.746 lei | 47.521 lei |
| Cheltuieli totale | 136.369 lei | 323.484 lei | 218.471 lei | 36.231 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 61.668 lei | 40.007 lei | 10.825 lei |
| Pierdere netă | 18.627 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -18.627 lei | 61.668 lei | 40.007 lei | 10.825 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 95.069 lei | 193.063 lei | 44.445 lei | 16.612 lei |
| Datorii | 98.766 lei | 129.199 lei | 4.152 lei | 5.587 lei |
| Capitaluri proprii | -3.697 lei | 63.864 lei | 40.293 lei | 11.025 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IANUSIS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, IANUSIS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul IANUSIS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, județul Ilfov (Linia de Centură, nr. 50, bl. Q6, sc. A, et. 5, ap. 504); numărul de înmatriculare e J|23|6879|2022, din 05.10.2022.
Ce cifră de afaceri a avut IANUSIS S.R.L. în 2025?
117.727 lei, cu 70% sub 2024 (387.430 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 18.627 lei.
De unde vin datele despre IANUSIS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.