PREMAR PROMOTION SERV S.R.L.
PREMAR PROMOTION SERV S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din Sat Nenciulești, Comuna Merei, Buzău, CUI 46911247. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46911247
- Denumire
- PREMAR PROMOTION SERV S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|1320|2022
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 27.09.2022
- Sediu
- FLORILOR, nr. 1, Sat Nenciulești, Comuna Merei, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 15,4 mii lei · 2023 89,2 mii lei · maxim 2023 89,2 mii lei · minim 2022 15,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 1,4 mii lei · 2025 −5,5 mii lei · maxim 2023 6,7 mii lei · minim 2024 −16,9 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 89.198 lei | 15.419 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 3 lei | 89.198 lei | 15.419 lei |
| Cheltuieli totale | 5.542 lei | 16.855 lei | 78.992 lei | 13.583 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 6.679 lei | 1.373 lei |
| Pierdere netă | 5.542 lei | 16.852 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -5.542 lei | -16.852 lei | 6.679 lei | 1.373 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 13.117 lei | 18.658 lei | 43.155 lei | 13.641 lei |
| Datorii | 27.260 lei | 27.259 lei | 34.904 lei | 12.068 lei |
| Capitaluri proprii | -14.143 lei | -8.601 lei | 8.251 lei | 1.573 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PREMAR PROMOTION SERV S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PREMAR PROMOTION SERV S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PREMAR PROMOTION SERV S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Nenciulești, Comuna Merei, județul Buzău (FLORILOR, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|10|1320|2022, din 27.09.2022.
De unde vin datele despre PREMAR PROMOTION SERV S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.