IANCU CONSTRUCȚII CASE S.R.L.

IANCU CONSTRUCȚII CASE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Bacău, Bacău, CUI 46884061. Cifră de afaceri 2024: 2.050 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
46884061
Denumire
IANCU CONSTRUCȚII CASE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|04|1698|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
22.09.2022
Sediu
Nicolae Bălcescu, nr. 12, et. 1, camera C2, Municipiul Bacău, Bacău
Activități autorizate (CAEN)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
Arată toate (12)
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri

Financiar · 2022–2024 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 2.050 lei (-92% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 20 mii lei · 2024 2,1 mii lei · maxim 2023 26,2 mii lei · minim 2024 2,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 11,7 mii lei · 2024 −1,5 mii lei · maxim 2022 11,7 mii lei · minim 2023 −11,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2023 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă2.050 lei26.180 lei20.000 lei
Venituri totale2.050 lei26.180 lei20.000 lei
Cheltuieli totale3.521 lei37.786 lei8.060 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei11.740 lei
Pierdere netă1.471 lei11.868 lei0 lei
Rezultat net-1.471 lei-11.868 lei11.740 lei
Bilanț
Active totale11 lei1.272 lei12.345 lei
Datorii1.282 lei1.200 lei405 lei
Capitaluri proprii-1.271 lei72 lei11.940 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—11

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este IANCU CONSTRUCȚII CASE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, IANCU CONSTRUCȚII CASE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul IANCU CONSTRUCȚII CASE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bacău, județul Bacău (Nicolae Bălcescu, nr. 12, et. 1, camera C2); numărul de înmatriculare e J|04|1698|2022, din 22.09.2022.

Ce cifră de afaceri a avut IANCU CONSTRUCȚII CASE S.R.L. în 2024?

2.050 lei, cu 92% sub 2023 (26.180 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.471 lei.

De unde vin datele despre IANCU CONSTRUCȚII CASE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.