EUROPA CONSTRUCTION BAU S.R.L.
EUROPA CONSTRUCTION BAU S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Zărand, Comuna Zărand, Arad, CUI 46880965. Cifră de afaceri 2025: 1.787 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 46880965
- Denumire
- EUROPA CONSTRUCTION BAU S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|1800|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.09.2022
- Sediu
- Mihai Eminescu, nr. 97, Sat Zărand, Comuna Zărand, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 2
- 3311 Repararea articolelor fabricate din metal · rev. 2
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
Arată toate (19)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.787 lei (-98% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 15,5 mii lei · 2025 1,8 mii lei · maxim 2024 76 mii lei · minim 2025 1,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 2,7 mii lei · 2025 −58,3 mii lei · maxim 2023 40,7 mii lei · minim 2025 −58,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 1.787 lei | 75.965 lei | 69.946 lei | 15.500 lei |
| Venituri totale | 2.516 lei | 75.998 lei | 70.017 lei | 15.500 lei |
| Cheltuieli totale | 60.815 lei | 48.186 lei | 21.568 lei | 12.617 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 21.780 lei | 40.697 lei | 2.728 lei |
| Pierdere netă | 58.299 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -58.299 lei | 21.780 lei | 40.697 lei | 2.728 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 28.065 lei | 75.340 lei | 65.499 lei | 7.225 lei |
| Datorii | 21.059 lei | 10.035 lei | 21.974 lei | 4.397 lei |
| Capitaluri proprii | 7.006 lei | 65.305 lei | 43.525 lei | 2.828 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EUROPA CONSTRUCTION BAU S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, EUROPA CONSTRUCTION BAU S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EUROPA CONSTRUCTION BAU S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Zărand, Comuna Zărand, județul Arad (Mihai Eminescu, nr. 97); numărul de înmatriculare e J|02|1800|2022, din 21.09.2022.
Ce cifră de afaceri a avut EUROPA CONSTRUCTION BAU S.R.L. în 2025?
1.787 lei, cu 98% sub 2024 (75.965 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 58.299 lei.
Câți salariați are EUROPA CONSTRUCTION BAU S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EUROPA CONSTRUCTION BAU S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.