FABRICA DE PERSONALIZĂRI S.R.L.
FABRICA DE PERSONALIZĂRI S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 46866472. Cifră de afaceri 2025: 597.452 lei, 5 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 46866472
- Denumire
- FABRICA DE PERSONALIZĂRI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|18583|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.09.2022
- Sediu
- PARVA, nr. 5, bl. D23B, sc. D, ap. 32, PARTER, CAMERA 1, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · rev. 2
- 1396 Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile · rev. 2
- 1399 Fabricarea altor articole textile n.c.a. · rev. 2
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 2
- 1722 Fabricarea produselor de uz gospodăresc și sanitar, din hârtie sau carton · rev. 2
Arată toate (49)
- 1729 Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a. · rev. 2
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 2
- 1814 Legătorie și servicii conexe · rev. 2
- 1330 Finisarea materialelor textile · rev. 3
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp) · rev. 3
- 1396 Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile · rev. 3
- 1399 Fabricarea altor articole textile n.c.a. · rev. 3
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
- 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului · rev. 3
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 3
- 1627 Finisarea articolelor din lemn · rev. 3
- 1725 Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a. · rev. 3
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 3
- 1814 Legătorie și servicii conexe · rev. 3
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 3
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 3
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 597.452 lei (-28% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 636,1 mii lei · 2025 597,5 mii lei · maxim 2023 843,7 mii lei · minim 2025 597,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 468,5 mii lei · 2025 2,5 mii lei · maxim 2022 468,5 mii lei · minim 2025 2,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 5 · maxim 2024 5 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 597.452 lei | 834.354 lei | 843.747 lei | 636.098 lei |
| Venituri totale | 597.465 lei | 833.122 lei | 845.145 lei | 636.188 lei |
| Cheltuieli totale | 594.500 lei | 806.436 lei | 576.653 lei | 162.444 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 2.515 lei | 4.013 lei | 261.309 lei | 468.510 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 2.515 lei | 4.013 lei | 261.309 lei | 468.510 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 377.230 lei | 659.640 lei | 542.751 lei | 512.089 lei |
| Datorii | 135.158 lei | 136.484 lei | 18.172 lei | 43.379 lei |
| Capitaluri proprii | 242.072 lei | 523.156 lei | 524.579 lei | 468.710 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 4 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FABRICA DE PERSONALIZĂRI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FABRICA DE PERSONALIZĂRI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FABRICA DE PERSONALIZĂRI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (PARVA, nr. 5, bl. D23B, sc. D, ap. 32, PARTER, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|18583|2022, din 20.09.2022.
Ce cifră de afaceri a avut FABRICA DE PERSONALIZĂRI S.R.L. în 2025?
597.452 lei, cu 28% sub 2024 (834.354 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.515 lei.
Câți salariați are FABRICA DE PERSONALIZĂRI S.R.L.?
5 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FABRICA DE PERSONALIZĂRI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.