LEO & GASPAR CONSTRUCT S.R.L.

LEO & GASPAR CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Mera, Comuna Baciu, Cluj, CUI 46826095. Cifră de afaceri 2025: 158.389 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF

Registru

CUI
46826095
Denumire
LEO & GASPAR CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|5746|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
13.09.2022
Sediu
MERA, nr. 422, Sat Mera, Comuna Baciu, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
Arată toate (12)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
28.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri

Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 158.389 lei (-3% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 65,9 mii lei · 2025 158,4 mii lei · maxim 2023 279 mii lei · minim 2022 65,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2022 41,1 mii lei · 2025 89,4 mii lei · maxim 2023 141,6 mii lei · minim 2022 41,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2023 2 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022
Activitate
Cifră de afaceri netă158.389 lei162.824 lei278.970 lei65.866 lei
Venituri totale158.389 lei162.824 lei278.970 lei65.866 lei
Cheltuieli totale67.449 lei76.141 lei134.581 lei23.901 lei
Rezultat
Profit net89.356 lei85.123 lei141.599 lei41.147 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net89.356 lei85.123 lei141.599 lei41.147 lei
Bilanț
Active totale392.901 lei248.281 lei159.278 lei45.096 lei
Datorii90.477 lei35.213 lei11.332 lei3.749 lei
Capitaluri proprii302.424 lei213.068 lei147.946 lei41.347 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1121

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este LEO & GASPAR CONSTRUCT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, LEO & GASPAR CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul LEO & GASPAR CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mera, Comuna Baciu, județul Cluj (MERA, nr. 422); numărul de înmatriculare e J|12|5746|2022, din 13.09.2022.

Ce cifră de afaceri a avut LEO & GASPAR CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

158.389 lei, cu 3% sub 2024 (162.824 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 89.356 lei.

Câți salariați are LEO & GASPAR CONSTRUCT S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre LEO & GASPAR CONSTRUCT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.