CLEAN CRAFTSMANSHIP DEVELOPMENT S.R.L.
CLEAN CRAFTSMANSHIP DEVELOPMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 46821187. Cifră de afaceri 2025: 339.111 lei, 1 salariați. D
Registru
- CUI
- 46821187
- Denumire
- CLEAN CRAFTSMANSHIP DEVELOPMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|17990|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.09.2022
- Sediu
- VERZIȘORI, nr. 6, bl. EF, et. 6, ap. E63, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 2842 Fabricarea altor mașini-unelte n.c.a. · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 3
Arată toate (30)
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6120 Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații · rev. 3
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 3
- 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 8009 Alte activități de protecție n.c.a. · rev. 3
- 9311 Activități ale bazelor sportive · rev. 3
- 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · rev. 3
- 9521 Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 339.111 lei (+10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 34,6 mii lei · 2025 339,1 mii lei · maxim 2025 339,1 mii lei · minim 2022 34,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 33,3 mii lei · 2025 177,8 mii lei · maxim 2024 243,8 mii lei · minim 2022 33,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 339.111 lei | 308.118 lei | 74.559 lei | 34.600 lei |
| Venituri totale | 340.767 lei | 310.801 lei | 74.559 lei | 34.600 lei |
| Cheltuieli totale | 152.717 lei | 57.904 lei | 8.379 lei | 290 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 177.828 lei | 243.809 lei | 55.803 lei | 33.293 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 177.828 lei | 243.809 lei | 55.803 lei | 33.293 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 592.604 lei | 251.464 lei | 71.186 lei | 34.387 lei |
| Datorii | 414.175 lei | 7.055 lei | 14.783 lei | 594 lei |
| Capitaluri proprii | 178.429 lei | 244.409 lei | 56.403 lei | 33.793 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CLEAN CRAFTSMANSHIP DEVELOPMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CLEAN CRAFTSMANSHIP DEVELOPMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CLEAN CRAFTSMANSHIP DEVELOPMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (VERZIȘORI, nr. 6, bl. EF, et. 6, ap. E63); numărul de înmatriculare e J|40|17990|2022, din 13.09.2022.
Ce cifră de afaceri a avut CLEAN CRAFTSMANSHIP DEVELOPMENT S.R.L. în 2025?
339.111 lei, cu 10% peste 2024 (308.118 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 177.828 lei.
Câți salariați are CLEAN CRAFTSMANSHIP DEVELOPMENT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CLEAN CRAFTSMANSHIP DEVELOPMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.