BRAND TOUR S.R.L.
BRAND TOUR S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Brașov, CUI 46802142. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46802142
- Denumire
- BRAND TOUR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|2866|2022
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 08.09.2022
- Sediu
- ZIZINULUI, nr. 977 i, Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Arată toate (37)
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 2
- 7729 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
- 7740 Leasing cu bunuri intangibile (exclusiv financiare) · rev. 2
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 09.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 8,6 mii lei · 2024 32,5 mii lei · maxim 2024 32,5 mii lei · minim 2023 681 lei.
Rezultat net (lei): 2022 1,5 mii lei · 2025 −1,3 mii lei · maxim 2024 27,2 mii lei · minim 2023 −2,4 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | — | 32.481 lei | 681 lei | 8.639 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 32.481 lei | 681 lei | 8.647 lei |
| Cheltuieli totale | 1.278 lei | 226 lei | 3.089 lei | 6.886 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 27.197 lei | 0 lei | 1.502 lei |
| Pierdere netă | 1.278 lei | 0 lei | 2.408 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -1.278 lei | 27.197 lei | -2.408 lei | 1.502 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | — | 33.939 lei | 1.684 lei | 2.745 lei |
| Datorii | 1.038 lei | 7.448 lei | 2.390 lei | 1.043 lei |
| Capitaluri proprii | -1.038 lei | 26.491 lei | -706 lei | 1.702 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BRAND TOUR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BRAND TOUR S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 09.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BRAND TOUR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, județul Brașov (ZIZINULUI, nr. 977 i); numărul de înmatriculare e J|08|2866|2022, din 08.09.2022.
De unde vin datele despre BRAND TOUR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (09.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.