STRONG FEELINGS S.R.L.
STRONG FEELINGS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 46776574. Cifră de afaceri 2025: 49.759 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46776574
- Denumire
- STRONG FEELINGS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|17403|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.09.2022
- Sediu
- FEROVIARILOR, nr. 6-8, sc. 1, et. PARTER, ap. 1, CAMERA 1, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 49.759 lei (-18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 3,5 mii lei · 2025 49,8 mii lei · maxim 2024 60,9 mii lei · minim 2022 3,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 212 lei · 2025 −15,9 mii lei · maxim 2023 4 mii lei · minim 2025 −15,9 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 49.759 lei | 60.890 lei | 25.045 lei | 3.529 lei |
| Venituri totale | 49.759 lei | 60.890 lei | 25.069 lei | 3.529 lei |
| Cheltuieli totale | 65.646 lei | 61.255 lei | 20.471 lei | 3.213 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 3.972 lei | 212 lei |
| Pierdere netă | 15.887 lei | 481 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -15.887 lei | -481 lei | 3.972 lei | 212 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 23.133 lei | 35.712 lei | 37.882 lei | 5.516 lei |
| Datorii | 35.117 lei | 31.809 lei | 33.498 lei | 5.104 lei |
| Capitaluri proprii | -11.984 lei | 3.903 lei | 4.384 lei | 412 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STRONG FEELINGS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, STRONG FEELINGS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul STRONG FEELINGS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (FEROVIARILOR, nr. 6-8, sc. 1, et. PARTER, ap. 1, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|17403|2022, din 05.09.2022.
Ce cifră de afaceri a avut STRONG FEELINGS S.R.L. în 2025?
49.759 lei, cu 18% sub 2024 (60.890 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 15.887 lei.
De unde vin datele despre STRONG FEELINGS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.