ANCUȚA MG S.R.L.
ANCUȚA MG S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Pașcani, Iași, CUI 46762633. Cifră de afaceri 2025: 546.862 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46762633
- Denumire
- ANCUȚA MG S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|3373|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.09.2022
- Sediu
- IZVOARELOR, nr. 7, bl. A4, sc. C, et. 2, ap. 51, Municipiul Pașcani, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 546.862 lei (+25% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 120,7 mii lei · 2025 546,9 mii lei · maxim 2025 546,9 mii lei · minim 2022 120,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 1,1 mii lei · 2025 9,3 mii lei · maxim 2025 9,3 mii lei · minim 2023 −126,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 2 · maxim 2023 3 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 546.862 lei | 439.228 lei | 329.602 lei | 120.658 lei |
| Venituri totale | 603.733 lei | 488.022 lei | 330.904 lei | 146.537 lei |
| Cheltuieli totale | 593.755 lei | 483.706 lei | 455.248 lei | 145.473 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 9.337 lei | 194 lei | 0 lei | 1.064 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 126.755 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 9.337 lei | 194 lei | -126.755 lei | 1.064 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 178.355 lei | 135.778 lei | 142.353 lei | 27.921 lei |
| Datorii | 274.515 lei | 241.275 lei | 248.044 lei | 6.857 lei |
| Capitaluri proprii | -96.160 lei | -105.497 lei | -105.691 lei | 21.064 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANCUȚA MG S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANCUȚA MG S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ANCUȚA MG S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Pașcani, județul Iași (IZVOARELOR, nr. 7, bl. A4, sc. C, et. 2, ap. 51); numărul de înmatriculare e J|22|3373|2022, din 01.09.2022.
Ce cifră de afaceri a avut ANCUȚA MG S.R.L. în 2025?
546.862 lei, cu 25% peste 2024 (439.228 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 9.337 lei.
Câți salariați are ANCUȚA MG S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANCUȚA MG S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.