ITARO AVIATION S.R.L.
ITARO AVIATION S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 46762196. Cifră de afaceri 2025: 929.141 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 46762196
- Denumire
- ITARO AVIATION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|17217|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.09.2022
- Sediu
- MOȘILOR, nr. 195, bl. 1bis, et. 5, ap. unit. 17, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 5110 Transporturi aeriene de pasageri · rev. 3
- 5223 Activități de servicii anexe transporturilor aeriene · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Arată toate (9)
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 929.141 lei (-5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 110,5 mii lei · 2025 929,1 mii lei · maxim 2024 978,6 mii lei · minim 2022 110,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 79,7 mii lei · 2025 692,9 mii lei · maxim 2024 711 mii lei · minim 2022 79,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 929.141 lei | 978.609 lei | 808.275 lei | 110.527 lei |
| Venituri totale | 930.195 lei | 978.681 lei | 808.568 lei | 110.528 lei |
| Cheltuieli totale | 215.607 lei | 242.944 lei | 215.241 lei | 29.727 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 692.866 lei | 711.046 lei | 585.406 lei | 79.718 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 692.866 lei | 711.046 lei | 585.406 lei | 79.718 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 709.789 lei | 724.570 lei | 651.534 lei | 83.043 lei |
| Datorii | 16.910 lei | 13.512 lei | 66.117 lei | 3.315 lei |
| Capitaluri proprii | 692.879 lei | 711.058 lei | 585.417 lei | 79.728 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ITARO AVIATION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ITARO AVIATION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ITARO AVIATION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (MOȘILOR, nr. 195, bl. 1bis, et. 5, ap. unit. 17); numărul de înmatriculare e J|40|17217|2022, din 01.09.2022.
Ce cifră de afaceri a avut ITARO AVIATION S.R.L. în 2025?
929.141 lei, cu 5% sub 2024 (978.609 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 692.866 lei.
Câți salariați are ITARO AVIATION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ITARO AVIATION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.