DIA URY IT ART S.R.L.
DIA URY IT ART S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Ghimbav, Brașov, CUI 46760837. Cifră de afaceri 2025: 476.114 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46760837
- Denumire
- DIA URY IT ART S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|2780|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.08.2022
- Sediu
- Iasomiei, nr. 34, Oraș Ghimbav, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
Arată toate (16)
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 476.114 lei (-28% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 4,5 mii lei · 2025 476,1 mii lei · maxim 2024 665 mii lei · minim 2022 4,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 2,9 mii lei · 2025 −41,6 mii lei · maxim 2024 216,3 mii lei · minim 2025 −41,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 4 · maxim 2024 4 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 476.114 lei | 665.007 lei | 297.600 lei | 4.540 lei |
| Venituri totale | 563.824 lei | 781.958 lei | 349.423 lei | 4.540 lei |
| Cheltuieli totale | 593.276 lei | 545.774 lei | 240.826 lei | 1.559 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 216.260 lei | 106.067 lei | 2.937 lei |
| Pierdere netă | 41.593 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -41.593 lei | 216.260 lei | 106.067 lei | 2.937 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 215.367 lei | 543.362 lei | 1.042.947 lei | 4.740 lei |
| Datorii | 59.212 lei | 83.026 lei | 585.614 lei | 1.603 lei |
| Capitaluri proprii | 28 lei | 216.500 lei | 109.204 lei | 3.137 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DIA URY IT ART S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DIA URY IT ART S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DIA URY IT ART S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Ghimbav, județul Brașov (Iasomiei, nr. 34); numărul de înmatriculare e J|08|2780|2022, din 31.08.2022.
Ce cifră de afaceri a avut DIA URY IT ART S.R.L. în 2025?
476.114 lei, cu 28% sub 2024 (665.007 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 41.593 lei.
Câți salariați are DIA URY IT ART S.R.L.?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DIA URY IT ART S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.