EV-SET VISION S.R.L.
EV-SET VISION S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Lețcani, Comuna Lețcani, Iași, CUI 46732977. Cifră de afaceri 2025: 481.523 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 46732977
- Denumire
- EV-SET VISION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|3296|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.08.2022
- Sediu
- nr. cadastral 573, Sat Lețcani, Comuna Lețcani, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine · rev. 2
- 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării · rev. 2
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 481.523 lei (+66% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 135,8 mii lei · 2025 481,5 mii lei · maxim 2025 481,5 mii lei · minim 2023 135,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 15,3 mii lei · 2025 129 mii lei · maxim 2025 129 mii lei · minim 2024 −33,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 481.523 lei | 289.425 lei | 135.830 lei |
| Venituri totale | 481.587 lei | 289.425 lei | 135.830 lei |
| Cheltuieli totale | 328.060 lei | 322.528 lei | 117.589 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 128.993 lei | 0 lei | 15.322 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 33.687 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 128.993 lei | -33.687 lei | 15.322 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 293.810 lei | 42.018 lei | 33.496 lei |
| Datorii | 160.482 lei | 44.683 lei | 17.974 lei |
| Capitaluri proprii | 110.828 lei | -18.165 lei | 15.522 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EV-SET VISION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EV-SET VISION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EV-SET VISION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Lețcani, Comuna Lețcani, județul Iași (nr. cadastral 573); numărul de înmatriculare e J|22|3296|2022, din 29.08.2022.
Ce cifră de afaceri a avut EV-SET VISION S.R.L. în 2025?
481.523 lei, cu 66% peste 2024 (289.425 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 128.993 lei.
Câți salariați are EV-SET VISION S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EV-SET VISION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.