JUST FOR MENS S.R.L.
JUST FOR MENS S.R.L.: firmă în dizolvare sau lichidare din Sat Drăgănești de Vede, Comuna Drăgănești de Vede, Teleorman, CUI 46695003. Cifră de afaceri 2025: 20
Registru
- CUI
- 46695003
- Denumire
- JUST FOR MENS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|34|715|2022
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 23.08.2022
- Sediu
- Roșiori, nr. 112, Sat Drăgănești de Vede, Comuna Drăgănești de Vede, Teleorman
- Activități autorizate (CAEN)
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 13.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 20.840 lei (+34% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 6,8 mii lei · 2025 20,8 mii lei · maxim 2025 20,8 mii lei · minim 2022 6,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 2,3 mii lei · 2025 7,6 mii lei · maxim 2023 10,4 mii lei · minim 2024 1,8 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 20.840 lei | 15.590 lei | 16.581 lei | 6.820 lei |
| Venituri totale | 20.840 lei | 15.615 lei | 16.581 lei | 6.820 lei |
| Cheltuieli totale | 12.037 lei | 13.653 lei | 4.300 lei | 4.333 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 7.564 lei | 1.759 lei | 10.355 lei | 2.286 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 7.564 lei | 1.759 lei | 10.355 lei | 2.286 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 55.410 lei | 49.069 lei | 47.185 lei | 11.940 lei |
| Datorii | 33.246 lei | 34.469 lei | 34.344 lei | 9.454 lei |
| Capitaluri proprii | 22.164 lei | 14.600 lei | 12.841 lei | 2.486 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este JUST FOR MENS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, JUST FOR MENS S.R.L. figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 13.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul JUST FOR MENS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Drăgănești de Vede, Comuna Drăgănești de Vede, județul Teleorman (Roșiori, nr. 112); numărul de înmatriculare e J|34|715|2022, din 23.08.2022.
Ce cifră de afaceri a avut JUST FOR MENS S.R.L. în 2025?
20.840 lei, cu 34% peste 2024 (15.590 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 7.564 lei.
De unde vin datele despre JUST FOR MENS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (13.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.