CONSTRUCTII HUMA ANDREI S.R.L.

CONSTRUCTII HUMA ANDREI S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Rafaila, Comuna Rafaila, Vaslui, CUI 46692155. Cifră de afaceri 2023: 245.439 lei, 5 salariați. Date

Registru

CUI
46692155
Denumire
CONSTRUCTII HUMA ANDREI S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|37|720|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
23.08.2022
Sediu
RAFAILA, nr. 523, Sat Rafaila, Comuna Rafaila, Vaslui
Activități autorizate (CAEN)
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale; 4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor; 4312 — Lucrări de pregătire a terenului și încă 5

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar — 2022, 2023

În 2023, cifra de afaceri netă a fost 245.439 lei (+277% față de 2022).

Indicator20222023
Cifră de afaceri netă65.155 lei245.439 lei
Venituri totale65.155 lei286.903 lei
Cheltuieli totale43.177 lei304.947 lei
Rezultat net21.326 lei-20.499 lei
Active totale37.246 lei66.913 lei
Datorii15.920 lei66.086 lei
Capitaluri proprii21.326 lei827 lei
Număr mediu de salariați35

Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CONSTRUCTII HUMA ANDREI S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, CONSTRUCTII HUMA ANDREI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CONSTRUCTII HUMA ANDREI S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Rafaila, Comuna Rafaila, județul Vaslui (RAFAILA, nr. 523); numărul de înmatriculare e J|37|720|2022, din 23.08.2022.

Ce cifră de afaceri a avut CONSTRUCTII HUMA ANDREI S.R.L. în 2023?

245.439 lei, cu 277% peste 2022 (65.155 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 20.499 lei.

Câți salariați are CONSTRUCTII HUMA ANDREI S.R.L.?

5 salariați în medie în 2023 (3 în 2022), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CONSTRUCTII HUMA ANDREI S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.