VIEW CLINIC CENTER S.R.L.

VIEW CLINIC CENTER S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Bacău, Bacău, CUI 46670831. Cifră de afaceri 2025: 1.238.491 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
46670831
Denumire
VIEW CLINIC CENTER S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|04|1433|2022
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
18.08.2022
Sediu
MIORIȚEI, nr. 29, sc. B, et. 1, ap. 6, Municipiul Bacău, Bacău
Activități autorizate (CAEN)
  • 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice · rev. 3
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
  • 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri

Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.238.491 lei (+9% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2023 501,8 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2025 1,2 mil. lei · minim 2023 501,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2023 167,2 mii lei · 2025 308,1 mii lei · maxim 2024 390,3 mii lei · minim 2023 167,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2023 2 · 2025 2 · maxim 2023 2 · minim 2023 2.

Indicator202520242023
Activitate
Cifră de afaceri netă1.238.491 lei1.137.654 lei501.805 lei
Venituri totale1.336.617 lei1.189.162 lei501.975 lei
Cheltuieli totale952.054 lei724.488 lei302.706 lei
Rezultat
Profit net308.096 lei390.302 lei167.226 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net308.096 lei390.302 lei167.226 lei
Bilanț
Active totale446.221 lei595.056 lei207.572 lei
Datorii149.885 lei204.554 lei40.146 lei
Capitaluri proprii296.336 lei390.502 lei167.426 lei
Oameni
Număr mediu de salariați222

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este VIEW CLINIC CENTER S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, VIEW CLINIC CENTER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul VIEW CLINIC CENTER S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bacău, județul Bacău (MIORIȚEI, nr. 29, sc. B, et. 1, ap. 6); numărul de înmatriculare e J|04|1433|2022, din 18.08.2022.

Ce cifră de afaceri a avut VIEW CLINIC CENTER S.R.L. în 2025?

1.238.491 lei, cu 9% peste 2024 (1.137.654 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 308.096 lei.

Câți salariați are VIEW CLINIC CENTER S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre VIEW CLINIC CENTER S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.