VERBUS TO GO S.R.L.
VERBUS TO GO S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 46667879. Cifră de afaceri 2025: 474.940 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46667879
- Denumire
- VERBUS TO GO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|3110|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.08.2022
- Sediu
- BUCIUM, nr. 93C, parter, camera 1, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
Arată toate (27)
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic · rev. 3
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri · rev. 3
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7751 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor · rev. 3
- 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 3
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
- 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor · rev. 3
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 474.940 lei (-33% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 47 mii lei · 2025 474,9 mii lei · maxim 2024 712,7 mii lei · minim 2022 47 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 30,1 mii lei · 2025 9,1 mii lei · maxim 2024 117,8 mii lei · minim 2025 9,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 2 · maxim 2023 2 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 474.940 lei | 712.654 lei | 297.337 lei | 47.000 lei |
| Venituri totale | 849.167 lei | 712.839 lei | 327.670 lei | 124.475 lei |
| Cheltuieli totale | 814.554 lei | 580.771 lei | 264.540 lei | 93.145 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 9.095 lei | 117.780 lei | 60.543 lei | 30.134 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 9.095 lei | 117.780 lei | 60.543 lei | 30.134 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 1.403.175 lei | 400.447 lei | 98.652 lei | 36.829 lei |
| Datorii | 1.185.423 lei | 191.790 lei | 7.775 lei | 6.495 lei |
| Capitaluri proprii | 217.752 lei | 208.657 lei | 90.877 lei | 30.334 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VERBUS TO GO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VERBUS TO GO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VERBUS TO GO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (BUCIUM, nr. 93C, parter, camera 1); numărul de înmatriculare e J|22|3110|2022, din 18.08.2022.
Ce cifră de afaceri a avut VERBUS TO GO S.R.L. în 2025?
474.940 lei, cu 33% sub 2024 (712.654 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 9.095 lei.
Câți salariați are VERBUS TO GO S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VERBUS TO GO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.