LUCMI MED SKIN S.R.L.
LUCMI MED SKIN S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Rădăuți, Suceava, CUI 46654470. Cifră de afaceri 2025: 77.532 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46654470
- Denumire
- LUCMI MED SKIN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|1654|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.08.2022
- Sediu
- BOGDAN VODĂ, nr. 124 F, Municipiul Rădăuți, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 77.532 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 75,2 mii lei · 2025 77,5 mii lei · maxim 2025 77,5 mii lei · minim 2024 75,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 −3,2 mii lei · 2025 −27,9 mii lei · maxim 2024 6,6 mii lei · minim 2025 −27,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 77.532 lei | 75.220 lei | — |
| Venituri totale | 77.596 lei | 75.235 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 103.204 lei | 67.244 lei | 3.176 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 6.602 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 27.933 lei | 0 lei | 3.176 lei |
| Rezultat net | -27.933 lei | 6.602 lei | -3.176 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 217.633 lei | 227.685 lei | 17.960 lei |
| Datorii | 241.940 lei | 224.059 lei | 20.936 lei |
| Capitaluri proprii | -24.307 lei | 3.626 lei | -2.976 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LUCMI MED SKIN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LUCMI MED SKIN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LUCMI MED SKIN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Rădăuți, județul Suceava (BOGDAN VODĂ, nr. 124 F); numărul de înmatriculare e J|33|1654|2022, din 16.08.2022.
Ce cifră de afaceri a avut LUCMI MED SKIN S.R.L. în 2025?
77.532 lei, cu 3% peste 2024 (75.220 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 27.933 lei.
Câți salariați are LUCMI MED SKIN S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LUCMI MED SKIN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.