GENUKINETIC S.R.L.
GENUKINETIC S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sibiu, Sibiu, CUI 46622540. Cifră de afaceri 2025: 163.797 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46622540
- Denumire
- GENUKINETIC S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|1673|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.08.2022
- Sediu
- POIANA, nr. 4, sc. A, et. P., ap. 2, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 163.797 lei (+17% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 154,4 mii lei · 2025 163,8 mii lei · maxim 2025 163,8 mii lei · minim 2024 139,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 78,2 mii lei · 2025 96,6 mii lei · maxim 2025 96,6 mii lei · minim 2024 48,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 163.797 lei | 139.701 lei | 154.439 lei |
| Venituri totale | 163.797 lei | 139.703 lei | 154.452 lei |
| Cheltuieli totale | 48.037 lei | 86.798 lei | 74.724 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 96.609 lei | 48.924 lei | 78.214 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 96.609 lei | 48.924 lei | 78.214 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 136.834 lei | 62.333 lei | 36.101 lei |
| Datorii | 39.985 lei | 12.413 lei | 2.072 lei |
| Capitaluri proprii | 96.849 lei | 49.920 lei | 34.029 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GENUKINETIC S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GENUKINETIC S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul GENUKINETIC S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sibiu, județul Sibiu (POIANA, nr. 4, sc. A, et. P., ap. 2); numărul de înmatriculare e J|32|1673|2022, din 09.08.2022.
Ce cifră de afaceri a avut GENUKINETIC S.R.L. în 2025?
163.797 lei, cu 17% peste 2024 (139.701 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 96.609 lei.
Câți salariați are GENUKINETIC S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GENUKINETIC S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.