PV DEPO S.R.L.
PV DEPO S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 46572086. Cifră de afaceri 2025: 250.953 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46572086
- Denumire
- PV DEPO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|2397|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.08.2022
- Sediu
- TITAN, nr. 1D, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
Arată toate (11)
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 250.953 lei (+720% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 493,1 mii lei · 2025 251 mii lei · maxim 2023 1,2 mil. lei · minim 2024 30,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 12,7 mii lei · 2025 399 lei · maxim 2023 49,8 mii lei · minim 2025 399 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 250.953 lei | 30.619 lei | 1.203.494 lei | 493.070 lei |
| Venituri totale | 250.974 lei | 30.619 lei | 1.270.422 lei | 493.903 lei |
| Cheltuieli totale | 249.796 lei | 26.847 lei | 1.209.346 lei | 476.332 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 399 lei | 3.225 lei | 49.790 lei | 12.739 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 399 lei | 3.225 lei | 49.790 lei | 12.739 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 378.220 lei | 207.343 lei | 63.377 lei | 1.059.818 lei |
| Datorii | 331.532 lei | 161.054 lei | 748 lei | 1.046.979 lei |
| Capitaluri proprii | 46.688 lei | 46.289 lei | 62.629 lei | 12.839 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PV DEPO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PV DEPO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PV DEPO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (TITAN, nr. 1D); numărul de înmatriculare e J|08|2397|2022, din 01.08.2022.
Ce cifră de afaceri a avut PV DEPO S.R.L. în 2025?
250.953 lei, cu 720% peste 2024 (30.619 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 399 lei.
Câți salariați are PV DEPO S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PV DEPO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.