S.M.A.L. SRL
S.M.A.L. SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Caracal, Olt, CUI 4655020. Cifră de afaceri 2025: 246.877 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 4655020
- Denumire
- S.M.A.L. SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|28|948|1993
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.07.1993
- Sediu
- Str. IANCU JIANU, nr. 1, Municipiul Caracal, Olt
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 246.877 lei (-10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 48,5 mii lei · 2025 246,9 mii lei · maxim 2024 275,8 mii lei · minim 2020 14 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 3,3 mii lei · 2025 −8,1 mii lei · maxim 2023 31,9 mii lei · minim 2025 −8,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 0 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2019 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 246.877 lei | 275.798 lei | 180.537 lei | 197.051 lei | 78.745 lei | 14.019 lei | 52.137 lei | 41.153 lei | 48.881 lei | 88.200 lei | 48.533 lei |
| Venituri totale | 247.195 lei | 275.831 lei | 180.537 lei | 197.051 lei | 78.745 lei | 14.019 lei | 52.137 lei | 41.153 lei | 48.881 lei | 88.200 lei | 48.533 lei |
| Cheltuieli totale | 254.386 lei | 269.580 lei | 142.452 lei | 163.522 lei | 67.734 lei | 16.322 lei | 49.926 lei | 33.481 lei | 38.818 lei | 70.323 lei | 43.711 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 2.870 lei | 31.871 lei | 27.616 lei | 8.581 lei | 0 lei | 576 lei | 6.387 lei | 8.593 lei | 15.229 lei | 3.343 lei |
| Pierdere netă | 8.051 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.968 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -8.051 lei | 2.870 lei | 31.871 lei | 27.616 lei | 8.581 lei | -2.968 lei | 576 lei | 6.387 lei | 8.593 lei | 15.229 lei | 3.343 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 139.711 lei | 144.907 lei | 152.341 lei | 130.109 lei | 101.575 lei | 90.782 lei | 95.927 lei | 95.661 lei | 103.610 lei | 94.706 lei | 122.314 lei |
| Datorii | 17.419 lei | 11.694 lei | 3.998 lei | 3.638 lei | 2.720 lei | 508 lei | 2.109 lei | 2.419 lei | 2.901 lei | 2.591 lei | 45.427 lei |
| Capitaluri proprii | 122.292 lei | 133.213 lei | 148.343 lei | 126.471 lei | 98.855 lei | 90.274 lei | 93.818 lei | 93.242 lei | 100.709 lei | 92.115 lei | 76.887 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este S.M.A.L. SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, S.M.A.L. SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul S.M.A.L. SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Caracal, județul Olt (Str. IANCU JIANU, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|28|948|1993, din 16.07.1993.
Ce cifră de afaceri a avut S.M.A.L. SRL în 2025?
246.877 lei, cu 10% sub 2024 (275.798 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 8.051 lei.
Câți salariați are S.M.A.L. SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre S.M.A.L. SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.