MAKE-IT-GLOW CONCEPT S.R.L.
MAKE-IT-GLOW CONCEPT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, Bihor, CUI 46533192. Cifră de afaceri 2024: 49.360 lei, 1 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 46533192
- Denumire
- MAKE-IT-GLOW CONCEPT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|2167|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.07.2022
- Sediu
- CONSTANTIN BRÂNCUȘI, nr. 27, Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 0119 — Cultivarea altor plante din culturi nepermanente; 0129 — Cultivarea altor plante permanente; 4789 — Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse și încă 9
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar — 2022, 2023, 2024
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 49.360 lei (+102% față de 2023).
| Indicator | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri netă | 4.201 lei | 24.490 lei | 49.360 lei |
| Venituri totale | 4.201 lei | 30.490 lei | 79.660 lei |
| Cheltuieli totale | 3.168 lei | 29.663 lei | 78.645 lei |
| Rezultat net | 960 lei | 568 lei | 330 lei |
| Active totale | 2.145 lei | 11.404 lei | 12.100 lei |
| Datorii | 185 lei | 8.876 lei | 9.347 lei |
| Capitaluri proprii | 1.960 lei | 2.528 lei | 2.753 lei |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 |
Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAKE-IT-GLOW CONCEPT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MAKE-IT-GLOW CONCEPT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul MAKE-IT-GLOW CONCEPT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, județul Bihor (CONSTANTIN BRÂNCUȘI, nr. 27); numărul de înmatriculare e J|05|2167|2022, din 25.07.2022.
Ce cifră de afaceri a avut MAKE-IT-GLOW CONCEPT S.R.L. în 2024?
49.360 lei, cu 102% peste 2023 (24.490 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 330 lei.
Câți salariați are MAKE-IT-GLOW CONCEPT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MAKE-IT-GLOW CONCEPT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.