NEDELCU PROIECT S.R.L.
NEDELCU PROIECT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Colceag, Comuna Colceag, Prahova, CUI 46507592. Cifră de afaceri 2025: 140.854 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 46507592
- Denumire
- NEDELCU PROIECT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|2062|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.07.2022
- Sediu
- Stadionului, nr. 14A, Sat Colceag, Comuna Colceag, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · rev. 2
- 2229 Fabricarea altor produse din material plastic · rev. 2
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp) · rev. 3
- 1396 Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile · rev. 3
Arată toate (11)
- 2225 Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic · rev. 3
- 2226 Fabricarea altor produse din material plastic · rev. 3
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 140.854 lei (-28% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 172,8 mii lei · 2025 140,9 mii lei · maxim 2024 195,9 mii lei · minim 2023 131,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 77 mii lei · 2025 −31,6 mii lei · maxim 2022 77 mii lei · minim 2025 −31,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 140.854 lei | 195.928 lei | 131.751 lei | 172.770 lei |
| Venituri totale | 140.855 lei | 195.928 lei | 131.760 lei | 172.770 lei |
| Cheltuieli totale | 172.479 lei | 193.664 lei | 156.096 lei | 94.038 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 1.515 lei | 0 lei | 77.039 lei |
| Pierdere netă | 31.624 lei | 0 lei | 25.456 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -31.624 lei | 1.515 lei | -25.456 lei | 77.039 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 92.761 lei | 111.892 lei | 79.690 lei | 94.794 lei |
| Datorii | 71.087 lei | 58.594 lei | 27.907 lei | 17.555 lei |
| Capitaluri proprii | 21.674 lei | 53.298 lei | 51.783 lei | 77.239 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NEDELCU PROIECT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NEDELCU PROIECT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NEDELCU PROIECT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Colceag, Comuna Colceag, județul Prahova (Stadionului, nr. 14A); numărul de înmatriculare e J|29|2062|2022, din 20.07.2022.
Ce cifră de afaceri a avut NEDELCU PROIECT S.R.L. în 2025?
140.854 lei, cu 28% sub 2024 (195.928 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 31.624 lei.
Câți salariați are NEDELCU PROIECT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NEDELCU PROIECT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.