VICTOR SHOW S.R.L.
VICTOR SHOW S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 46486287. Cifră de afaceri 2025: 206.383 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 46486287
- Denumire
- VICTOR SHOW S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|13663|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.07.2022
- Sediu
- DELEA VECHE, nr. 13, ap. 1, camera nr. 1, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Arată toate (10)
- 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 206.383 lei (+22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 62,2 mii lei · 2025 206,4 mii lei · maxim 2025 206,4 mii lei · minim 2022 62,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 4,6 mii lei · 2025 67,9 mii lei · maxim 2025 67,9 mii lei · minim 2022 4,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 206.383 lei | 168.771 lei | 187.284 lei | 62.183 lei |
| Venituri totale | 206.417 lei | 170.414 lei | 187.297 lei | 62.193 lei |
| Cheltuieli totale | 136.464 lei | 96.336 lei | 157.768 lei | 55.784 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 67.890 lei | 59.613 lei | 21.708 lei | 4.581 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 67.890 lei | 59.613 lei | 21.708 lei | 4.581 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 106.289 lei | 67.919 lei | 24.201 lei | 5.752 lei |
| Datorii | 38.159 lei | 8.066 lei | 2.253 lei | 971 lei |
| Capitaluri proprii | 68.130 lei | 59.853 lei | 21.948 lei | 4.781 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VICTOR SHOW S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VICTOR SHOW S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VICTOR SHOW S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (DELEA VECHE, nr. 13, ap. 1, camera nr. 1); numărul de înmatriculare e J|40|13663|2022, din 15.07.2022.
Ce cifră de afaceri a avut VICTOR SHOW S.R.L. în 2025?
206.383 lei, cu 22% peste 2024 (168.771 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 67.890 lei.
Câți salariați are VICTOR SHOW S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VICTOR SHOW S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.