TIF EVEREST SRL — dosare în instanță
Numele TIF EVEREST SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 30 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 03 octombrie 2024
- Ultima activitate
- 30 septembrie 2026
- Rol dominant
- Petent — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 4648529)
- CUI
- 4648529
- Denumire
- TIF EVEREST SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|4395|1993
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.09.1993
- Sediu
- Str. GHEORGHE LAZAR, nr. 2A, Sat Lazu, Comuna Agigea, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 60.285 lei (+45% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 24,4 mii lei · 2025 60,3 mii lei · maxim 2023 60,8 mii lei · minim 2016 17,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −2,7 mii lei · 2025 −2,9 mii lei · maxim 2023 2,8 mii lei · minim 2018 −32,2 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 60.285 lei | 41.483 lei | 60.849 lei | 57.399 lei | 43.855 lei | 57.122 lei | 52.967 lei | 40.182 lei | 43.071 lei | 17.610 lei | 24.414 lei |
| Venituri totale | 60.285 lei | 41.483 lei | 60.849 lei | 57.449 lei | 43.855 lei | 57.206 lei | 52.967 lei | 40.182 lei | 43.071 lei | 17.610 lei | 24.414 lei |
| Cheltuieli totale | 63.152 lei | 42.509 lei | 57.527 lei | 53.858 lei | 44.431 lei | 54.549 lei | 74.195 lei | 70.785 lei | 64.573 lei | 21.566 lei | 26.346 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 2.790 lei | 1.868 lei | 0 lei | 1.092 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 2.867 lei | 1.026 lei | 0 lei | 0 lei | 1.548 lei | 0 lei | 22.817 lei | 32.150 lei | 22.772 lei | 4.484 lei | 2.664 lei |
| Rezultat net | -2.867 lei | -1.026 lei | 2.790 lei | 1.868 lei | -1.548 lei | 1.092 lei | -22.817 lei | -32.150 lei | -22.772 lei | -4.484 lei | -2.664 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 141.315 lei | 187.784 lei | 226.025 lei | 259.997 lei | 247.888 lei | 244.726 lei | 252.782 lei | 465.552 lei | 348.106 lei | 330.836 lei | 329.351 lei |
| Datorii | 267.814 lei | 311.416 lei | 348.631 lei | 385.393 lei | 375.151 lei | 370.442 lei | 379.590 lei | 569.563 lei | 419.947 lei | 379.905 lei | 373.936 lei |
| Capitaluri proprii | -126.499 lei | -123.632 lei | -122.606 lei | -125.396 lei | -127.263 lei | -125.716 lei | -126.808 lei | -104.011 lei | -71.841 lei | -49.069 lei | -44.585 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Petent: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 28233/212/2024 | Judecătoria Constanța | Civil | Fond | Petent |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare TIF EVEREST SRL?
TIF EVEREST SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 30 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des TIF EVEREST SRL?
Cel mai des ca petent (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă petent?
Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 08 octombrie 2026.