PRINTMASTER RECICLARE S.R.L.
PRINTMASTER RECICLARE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Baia Mare, Maramureș, CUI 46481883. Cifră de afaceri 2025: 102.500 lei, 2 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 46481883
- Denumire
- PRINTMASTER RECICLARE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|1323|2022
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.07.2022
- Sediu
- FERĂSTRĂULUI, nr. 28-30, Municipiul Baia Mare, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului · rev. 2
- 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) · rev. 2
- 1051 Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor · rev. 2
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · rev. 2
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
Arată toate (26)
- 1721 Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton · rev. 2
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 2221 Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic · rev. 2
- 2222 Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic · rev. 2
- 2223 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · rev. 2
- 2229 Fabricarea altor produse din material plastic · rev. 2
- 2363 Fabricarea betonului · rev. 2
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 2550 Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor · rev. 2
- 2562 Operațiuni de mecanică generală · rev. 2
- 2932 Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule · rev. 2
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. · rev. 2
- 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 102.500 lei (+143% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 10,1 mii lei · 2025 102,5 mii lei · maxim 2025 102,5 mii lei · minim 2023 10,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 −162 lei · 2025 2,3 mii lei · maxim 2025 2,3 mii lei · minim 2024 −48,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · 2025 2 · maxim 2023 2 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | 102.500 lei | 42.200 lei | 10.100 lei | — |
| Venituri totale | 152.405 lei | 91.905 lei | 26.668 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 149.274 lei | 140.190 lei | 42.300 lei | 162 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 2.274 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 48.285 lei | 17.208 lei | 162 lei |
| Rezultat net | 2.274 lei | -48.285 lei | -17.208 lei | -162 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 240.485 lei | 292.806 lei | 546.176 lei | 160 lei |
| Datorii | 219.863 lei | 224.553 lei | 379.934 lei | 122 lei |
| Capitaluri proprii | -63.181 lei | -65.455 lei | -17.170 lei | 38 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PRINTMASTER RECICLARE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PRINTMASTER RECICLARE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PRINTMASTER RECICLARE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Baia Mare, județul Maramureș (FERĂSTRĂULUI, nr. 28-30); numărul de înmatriculare e J|24|1323|2022, din 15.07.2022.
Ce cifră de afaceri a avut PRINTMASTER RECICLARE S.R.L. în 2025?
102.500 lei, cu 143% peste 2024 (42.200 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.274 lei.
Câți salariați are PRINTMASTER RECICLARE S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PRINTMASTER RECICLARE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.